O NAS

EduMuzArte

CZYLI EDUKACJA + MUZYKOTERAPIA + ARTETERAPIA

to nowe miejsce rozwijania własnych pasji muzycznych, plastycznych, spełniania swoich marzeń oraz poznawania siebie i radości ze w wspólnego, twórczego działania.

„Muzyka jest uniwersalnym środkiem przekazu, metodą porozumiewania się. Jest mową bez słów, mową uczuć, specyficznym językiem, posługującym się niezliczonym bogactwem środków ekspresji, wyrażanych poprzez dźwięki. Muzyka dociera do wnętrza człowieka, rozbudzając jego uczucia i emocje. Jej treść, rozpiętość przekazywanych doznań, wrażeń i uczuć są tak bogate jak rozległa jest amplituda ludzkich afektów” (Nordoff P, Robbins C,)

Alina Adamczyk

Pedagog muzyki, muzykoterapeutka, arteterapeutka, kompozytorka i autorka książek oraz warsztatów dla dzieci, organizatorka pracy artystycznej.

Aleksandra Konieczny

Pedagog muzyki, akordeonistka, pianistka, kompozytorka, współautorka książek oraz warsztatów dla dzieci, HR Manager.

Poznałyśmy się w Filharmonii Śląskiej w 2015 roku. Po dwóch latach wspólnych,  owocnych działań edukacyjnych, postanowiłyśmy urzeczywistnić swoje marzenia. Tak w 2017 roku powstała firma EduMuzArte, gdzie łączymy pasję z pracą.
Połączyła nas muzyka, dzięki której zrodziła się przyjaźń. Wzajemnie siebie inspirujemy, uzupełniamy swoją wiedzą i doświadczeniem, tworząc muzykę oraz scenariusze warsztatów. Nieustannie się uczymy i rozwijamy, a każdy uśmiech dziecka utwierdza nas w przekonaniu, że to jest to, czym chcemy się zajmować na co dzień.

Nasze motto

„Najważniejsza dla nas jest komunikacja, a kreatywna twórczość ten proces ułatwia.

Zamieńmy rywalizację na radość ze wspólnego, twórczego działania.”