Aleksandra Konieczny

Aleksandra Konieczny

Z Filharmonią Śląską im. Henryka Mikołaja Góreckiego jestem związana od 2015 roku, pracując na stanowisku specjalisty ds. Marketingu, Promocji i Projektów Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Koncentruję się na działaniach marketingowych i promocyjnych jak i działalności statutowej instytucji, zajmuję się sprzedażą oraz współpracą z klientem instytucjonalnym.

Podejmując działania z zakresu edukacji kulturalnej i muzycznej Filharmonii Śląskiej, stworzyłam współautorski  program dla dzieci pod nazwą – Viva w Filharmonii – Dźwiękowy Domek Emocji, za który otrzymałam nominację do nagrody – Słoneczniki 2017. Jestem współautorką książek i i innych materiałów wydawniczych dla dzieci Viva w Filharmonii, ćwiczeń – Dźwiękowy Domek Malucha oraz kolorowanki Pokoloruj Dźwiękowy Domek emocji. W 2017 roku zadebiutowałam w roli koordynatora i reżysera spektaklu – Muzyczna podróż Vivy, do którego to opracowałam również muzykę.

We wcześniejszych latach pracowałam na stanowisku kierownika działu audycji i koncertów w Szkole Muzycznej Yamaha w Katowicach, której to wizerunek budowałam od podstaw. Opracowałam autorski program dla dzieci i młodzieży Audycje inne niż wszystkie, który realizowany był w przedszkolach i szkołach województwa śląskiego. Współpracowałam z takimi instytucjami jak: Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Filharmonia Śląską im. Henryka Mikołaja Góreckiego, Wydziałem Edukacji miasta Katowice oraz z wybranymi publicznymi i niepublicznymi placówkami oświatowymi.

Będąc na stanowisku wicedyrektora ds. metodycznych w Szkole Muzycznej Yamaha, zdobyłam duże doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, zarządzaniu działem personalnym, kontrolą jakości i dbaniem o wizerunek firmy. Na poszczególnych programach nauczania, zajmowałam się metodyką nauczania, organizacją szkoleń, wywiadówek  oraz warsztatów dla rodziców i nauczycieli.

Posiadam 14-letnie doświadczenie pedagogiczne w edukacji muzycznej dzieci i młodzieży, pracując jako nauczyciel muzyki, kształcenia słuchu, fortepianu i emisji głosu.

Wykształcenie

2015-2016

HR Manager / studia podyplomowe
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie

1999-2004

Wydział Kompozycji, Interpretacji, Edukacji Muzycznej i Jazzu / studia magisterskie
Akademia Muzyczna im. K.Szymanowskiego w Katowicach

1994-1999

Muzyk instrumentalista akordeonista / Liceum Muzyczne w Bytomiu

1987-1994

Akordeon (instrument główny) Fortepian (instrument obowiązkowy)
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Będzinie

+48 734 446 181